Privatumo politika

Visi duomenys yra renkami ir tvarkomi pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamento nustatytą tvarką, kuri apsaugo nuo duomenų nutekėjimo ir užtikrina, kad po apsipirkimo, Jūsų asmeniniai duomenys nebus pasiekiami jokių trečiųjų šalių.

Kada ir kokie duomenys pateikiami:

Apsipirkimo metu, pateikiami užsakymo vykdymui ir pristatymui reikalingi duomenys, tokie kaip – vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas. Atsiskaitant mokėjimo kortele – kortelės duomenys, t.y. kortelės numeris, galiojimo data, savininko rekvizitai, bei CVV/CVC kodas. Kortelių ir kiti mokėjimo duomenys yra pateikiami tiesiogiai mokėjimo operatoriui (Stripe) ir niekada nesaugomi mūsų svetainėje.

Tam tikrais atvejais, pvz. reikiant patikslinti klaidingai užsakymo metu įvestus duomenis, arba patvirtinti Jūsų tapatybę susisiekus su mumis, galime Jūsų paprašyti patvirtinti savo užsakymo informaciją, arba užsakymo numerį.

Kada gali būti naudojami Jūsų duomenys:

  • Siunčiant Jūsų užsakytas prekes, kai duomenys perduodami kurjerių/pristatymo tarnybai.
  • Informuojant Jus apie užsakymo gavimą, vykdymą, išsiuntimą ar kitus susijusius veiksmus apie jo eigą.
  • Atsakant į Jūsų kontaktų užklausas ir teikiant su užsakymu susijusią pagalbą ar konsultacijas.
  • Pagerinti svetainės darbui / patogumui naršant bei statistikos rinkimo tikslais.
  • Reklamos, marketingo arba suasmenintų prekių pasiūlymų tikslais.
Kaip yra saugomi Jūsų duomenys:
 

Jūsų duomenys yra pasiekiami ir matomi tik mūsų, užsakymo įvykdymo tikslais, bei kurjerių tarnybų, atsakingų už siuntos pristatymą. Mūsų svetainė yra nuolat tikrinama ir atnaujinama tam, kad atitiktų visus saugumo standartus, o joje įvesta informacija šifruojama SSL sertifikato pagalba, kuris apsaugo nuo duomenų nutekėjimo.

Slapukai:

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius, pvz. – išsaugojant į Jūsų pirkinių krepšelį pridėtų prekių turinį sekančio apsilankymo metu ir pnš.

Mūsų tinklapyje naudojami būtinieji slapukai (filtravimo nustatymų, prisijungimo prisiminimo ir kiti), kurie užtikrina svetainės veikimą ar palengvina naudojimąsi ja, funkciniai slapukai ir analitiniai slapukai, kurie įrašomi naudojantis „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, padedančia išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Taip pat mūsų tinklalapyje gali būti naudojami trečiosios šalies slapukai, kai jūs susisiekiate su mumis elektroniniu paštu, per reklamjuostes arba tada, kai lankotės mūsų svetainėje. Analitiniai slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje jos naudojimosi metu. Ši informacija padeda tobulinti svetainės veikimą. Slapukų gauta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine yra saugoma Google. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal teisės aktų reikalavimus arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Mūsų naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose. Nustatymus galite rasti savo naršyklės parinkčių meniu:

Daugiau informacijos apie slapukus: https://www.allaboutcookies.org/
Pirkinių krepšelis